Wspólnota ministrantów poszerza się
Nasza Liturgiczna Służba Ołtarza powiększyła się o dwóch nowych ministrantów
tel. dyżurny:
[+48] 725 405 700
tel. dyżurny: [+48] 725 405 700
Kancelaria:
Nasza Liturgiczna Służba Ołtarza powiększyła się o dwóch nowych ministrantów
Zakończenie roku szkolnego jest dobrą okazją do przypomnienia sukcesów uczniów szkół z terenu naszej parafii
W sobotę, 13 czerwca, przeżywaliśmy kolejne nabożeństwo fatimskie
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa stała się świadectwem wiary i jedności wspólnot.
XII Niedziela Zwykła21.06.2026 r. 1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 12:00 i o godz. 17:30, a w niedziele i uroczystości o godz. 18:00. 2. W środę, 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej i miasta Wrocławia. Po Mszy świętej o godz. 18:00 Wspólnota Odnowy w…
W niedzielę 31 maja w klasztornym ogrodzie odbył się Piknik Rodzinny
W poniedziałek, 25 maja br., 35 młodych parafian przyjęło sakrament bierzmowania
W środę 6 maja 2026 dokonano podsumowania 4-letniej pracy MI oraz wyboru Prezesa i Zarządu.
7 maja przeżywaliśmy odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej Patronki i Opiekunki Małżeństwa i Rodzin
Uroczystość Najświętszej Trójcy31.05.2026 r. 1. Dziś Uroczystością Najświętszej Trójcy kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. 2. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 12:00 i o godz. 17:30, a w niedziele i uroczystości o godz. 18:00. 3. We wtorek, 2 czerwca przypada 13. rocznica ingresu abpa Józefa Kupnego do archikatedry wrocławskiej. Naszego…